Hemen Arayın : 0 212 263 78 05 |

info@yerindeservis.com


Yerinde Servis

Y
erinde Servis Hizmeti 1 Bilgisayarın Sorunlarının giderilmesini kapsar.
Verilerin yedeklenmesi fiyata dahil değildir. Hizmetimiz Sabah 09:00 ila Akşam 20:00 arasında İstanbul sınırları içerisinde hizmet sunar. Servis hizmetimiz maksimum 2 Saati kapsamaktadır.

Yerinde Servis Hizmet Bedeli : 120 


2 saat servis hizmetini aşan durumlarda saat başı ücret 30 TL artar.

Fiyatlarımız ilçelere göre farklılık gösterebilir.


Yerinde Servis Bilgiler
Yerinde Servis Nedir ?
Eğer bilgisayarınız varsa, siz de en az bir kere bilgisayarınızın kasasını sırtlanıp teknik servisin yolunu tutmuşsunuz dur ve bunun ne kadar zor bir iş olduğunun bilincindesinizdir. İşte Yerinde Servis tamda bu probleme tepki olarak doğmuştur!

Yerinde Servis  alıştığınız klasik teknik servis mantığının ötesinde, arızaya yerinde müdahale etmeyi esas alan bir sistemdir. Kısacası artık bilgisayarınızı sırtlanıp yollara düşmenize gerek kalmadı, biz size geliyoruz.

Ekonomik, etkili ve hızlı bir şekilde arızalı cihazlarınızı ya yerinde onarıyoruz ya da gerekirse servis merkezimize götürüp onardıktan sonra evinize kadar teslim ediyoruz. Üstelik sandığınız gibi yüksek fiyatlara değil! Fiyat tarifelerimiz için tıklayınız..

Kısacası, bilgisayar sorunlarınız için ekonomik ve etkili bir çözüm olan Yerinde Servis bir telefon uzağınızda. 0 212 263 78 05 ve 0 532 207 47 70 no’lu telefonlarımızdan bize ulaşabilir  ve Yerinde Servis talebinde bulunabilirsiniz.

Yerinde Servis İşleyiş
Aslına bakılırsa Yerinde Servis ‘in çalışma prensibi çok basittir. Normal şartlarda kendi imkanlarınızla getirdiğiniz bilgisayarınıza, gelip yerinde müdahale ediyoruz ve gereken durumlarda alıp servis merkezimizde onardıktan sonra tekrar evinize kadar teslim ediyoruz.

0 212 263 78 05 ve 0 532 207 47 70 nolu telefonlarımızdan bize ulaşan müşterimiz için önce bir arıza kaydı açılır ve telefonda bir ön teşhis yapılır. Bu ön teşhis neticesinde müşterinin de arzusu ile bir randevu saati belirlenir.

Belirlenen gün ve saatte müşterinin evinde olan teknisyen, arızaya yerinde müdahale eder. Arızanın yerinde giderilemeyeceği durumlarda bilgisayarı alıp servis merkezine götürür.

Servis merkezinde gerekli işlemleri yapılan bilgisayar yine önceden randevulaşmak suretiyle müşterinin evine kadar götürülüp, kurulumu ve testleri bizzat teknisyen tarafından yapılarak sorunsuz bir şekilde teslim edilir.

Bu sayede sadece bir telefonla Yerinde Servis hizmetine ulaşan müşterimiz, arızasını en hızlı, etkili ve ekonomik yolla çözmenin keyfini sürer.

Neden Yerinde Servis ?
Yerinde Servis hizmetini neden tercih etmeniz gerektiğinin cevabı aslında çok açık, çünkü bu adı üzerinde Yerinde Servis. Pek çok açıdan bizi tercih etmeniz sizin faydanızadır.

Yerinde Servis Ekonomiktir, Ek ücret talep etmez !

Bilgisayarınızı yüklenip bir servise götürüyorsunuz, yol parası veriyorsunuz. Bu esnada servisin sizden ne kadar ücret talep edeceğini ve arızanın ne kadar sürede onarılacağını bilmiyorsunuz.

Diyelim ki aynı gün içerisinde arızanız giderilemedi, mecburen eve dönüyorsunuz. Daha sonra bilgisayarınızı almak için tekrar yollara düşüyorsunuz. Servis ücretini ödeyip tekrar eve dönüyorsunuz.

Bu süreçte dört kez yol parası veriyor ve üzerine zamandan da kaybediyorsunuz. Bu anlamda, hem servis ücreti hem de sizleri yol masrafından kurtarması dolayısıyla Yerinde Servis en ekonomik çözümdür. Yani Yerinde Servis yol masrafı için ek ücret talep etmez ve servis ücreti son derece makuldür.

Yerinde Servis Hızlıdır, Aynı gün işiniz çözülür.

Geleneksel servis hizmetinin aksine, Yerinde Servis hızlıdır. Parça nedenli gecikmeler dışında, bilgisayarınız en geç 24 saat içinde evinize teslim edilir. Üstelik arıza bildirimlerine aynı gün müdahale edilir. Siz de zaman benim için kıymetli diyorsanız, Yerinde Servis tam size göre.